Є безліч видів і марок меблів. Всі вони дуже різні - розкішні і економічні, функціональні і декоративні. Але самими зручними меблями були і залишаються меблі, виконані за індивідуальним замовленням. Якщо ви придбали меблі, зроблені в повній відповідності до параметрів вашого приміщення, тобто враховуючи його розміри, освітлення, колір стін і підлоги - у вас ніколи не буде проблем з тим, що щось не встає на місце, якісь дверцята не відкриваються, а зручна тумбочка абсолютно не поміщається у відведеному для неї місці.


Ми цінуємо своїх клієнтів і впевнені, що вони заслуговують всього самого кращого. Саме з цієї причини наша компанія займається головним чином виробництвом меблів за індивідуальними замовленнями. Для наших виробів використовуються найбільш якісні матеріали та фурнітура. Закуповуємо ми їх вже багато років у надійних постачальників, що дозволяє нам гарантувати якість виробленої нами продукції. Другий важливий фактор успіху - майстерність і професіоналізм працівників нашого підприємства. Їх досвід і скрупульозна увага до будь-якої деталі допомагають нам робити для наших клієнтів більше, ніж вони очікують.
Робота з нами будується таким чином:

  • ви дзвоните і описуєте ваші вимоги і очікування, а якщо у вас вже є ескіз - надсилаєте його нам;
  • якщо ескізу у вас немає, до вас приїжджає наш дизайнер, який виконає ескіз виходячи з ваших побажань;
  • отриманий ескіз обговорюється, підбираються матеріали, проводяться заміри. Після чого підписується договір;
  • на підставі ескізів, вимірів та договору наші фахівці виготовляють меблі, які доставляються у зручний для Вас час;
  • майстри збирають доставлені меблі, виконують монтаж, прибирають за собою сміття - і ви можете насолоджуватися результатом нашої роботи.

Зателефонуйте нам - ми відповімо на всі ваші запитання.