Шафи-купе

міжкімнатні

Розпашні шафи

Шафи SMART

 

Шафа-купе

Шафа-купе на замовлення в Києві - це розумне використання місця

+ Економія коштів, якість і довговічність!!!

Останнім часом шафи-купе в Києві, виконані на замовлення, завоювали шалену популярність завдяки головним своїм перевагам:

Двері відкриваються і закриваються уздовж зовнішньої площини шафи, що створює економію вільного місця Шафи-купе на замовлення в Києві впишуться в будь-який інтер'єр, так як створюються за індивідуальними проектами з урахуванням всіх архітектурних особливостей Вашої оселі  Велика місткість даних шаф дозволяє вирішити питання щодо розміщення речей в оселі.  Дзеркальні двері шаф-купе на замовлення створюють ефект, який робить приміщення більш просторим і світлим. 

Крім функції зберігання одягу та аксесуарів, шафа-купе на замовлення має можливість стати прикрасою інтер'єру, так як має неповторний зовнішній дизайн з дзеркалами, піскоструминним малюнком або фотодруком на фасадах, що створює комфорт і затишок у Вашому домі.

У фотокаталозі представлена тільки невелика частина варіантів виконання шаф-купе, виконаних в різній колірній палітрі і різному стилі. Ми створимо для Вас ШАФУ-КУПЕ. Ми створимо для Вас модель яка сподобалась Вам з фотокаталогу, так і шафу-купе на замовлення, зовнішній вигляд якої Ви розробили самі або з нашим дизайнером. Надсилайте нам на пошту ескізи, креслення і фото того, що Ви бажаєте зробити (якщо такі ескізи є), і наші фахівці прорахують орієнтовну ціну виробів які сподобались Вам.

 

+38 095 390-40-43